HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

1995-2010 arasında çeşitli yapım şirketlerinde  ve projelerde kendimizi geliştirdik. 2010 yılında oturduk ve bir karar verdik.  Tecrübelerimizi kendi felsefemize göre kullanmak ve bu dünyada işini iyi yapan iyi insanların olduğunu herkese göstermek istedik. Çok kısa zamanda her çeşit filmi üretebilen, bünyesinde oluşturduğu post prodüksiyon ekibiyle, kendi çözümlerini yaratabilen çok yönlü bir film şirketi haline geldik.

İyi şeyler her zaman karşılığını bulur düşüncemiz bizi yanıltmadı ve 2014 yılında Beyoğlu’nda 280m2’lik yeni ofisimize geçtik. Prodüksiyon-kurgu-online-2D/3D animasyonlarımızla işimize yeni mecralar ekledik. Hızımızdan hiç bir şey kaybetmeden çok iyi işlerin peşinden koşmaya devam ediyoruz...

KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ?

İşini çok iyi yapan, sözünün arkasında duran, işini iyi bilen profesyonel bir ekiple çalışırız. Hak edilen değerin ve saygının her anlamda gösterildiği bir çalışma ortamı yaratır ve bu ortamdan doğan işlerin çok iyi teslim edilmesini sağlarız.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

ÇOK İYİ DİNLERİZ
Önce iş yoğunluğu, trafik çilesi, gönül işleri gibi her türlü derdi problemi dinleriz. Sonra proje hakkında doğru ve sağlıklı bilgiler almaya çalışırız. Sorularımızı sorar notlarımızı alırız bir daha görüşmek üzere kucaklaşıp ayrılırız. 

DERSİMİZE ÇOK İYİ ÇALIŞIRIZ
Aldığımız bilgileri ekibimizle paylaştığımız adrenalin dolu bir toplantı yaparız. Rakipler hakkında fikir sahibi olduktan sonra, projeye artı olarak neler katabiliriz konusunu tartışarak fikirlerimizi oluştururuz. Hayalimizde canlandırdığımız projenin ön sunumunu sizinle paylaşır, ortak kararlar doğrultusunda yapım aşamasına geçeriz.

ÇOK İYİ ORGANİZE OLURUZ
Yapım aşamasında sizinle devamlı iletişim halinde olur, projenin hatasız ilerlemesi için seferber oluruz. Gerekirse ön sezilerimizi kullanır, olası hatalara önceden müdahale ederiz. İmkanlarımızdan maksimum verim almak için çok hızlı ve planlı organize oluruz.

ÇOK İYİ TESLİM EDERİZ
Çok iyi prodüksiyon olarak harcanan emeğe ve zamana ihanet etmeyiz. Ortak fikirlerle başlayıp bitirdiğimiz işi söz verilen tarihte ve saatte sunar, birlikte çok iyi projeler yapmaya devam etmek isteriz.